Lineup.cz - Víkendová trojka - Skrillex, Duck Sauce, Tzésar, DJMAG top 100 + mixovaný house set Lineup Mix Show

Skrillex, Duck Sauce, Tzésar, DJMAG top 100 + mixovaný house set Lineup Mix Show

5.11.2011
Tzésar
Skrillex, Duck Sauce, Tzésar, DJMAG top 100 + mixovaný house set Lineup Mix Show

Je tu další vydání jediné rubriky na českém internetu, která již více než 4 roky představuje s drobnými výjimkami každých 14 dní nejnovější elektronickou muziku slovem, obrazem i audiem. I tentokrát na vás čekají krátké recenze, nové videoklipy a ještě více novější mp3 zdarma ke stažení. Od tohoto dílu bude pravidelně vycházet také 30 minutový mix plný hudebních novinek nazvaný Lineup Mix Show, ve kterém vždy uslyšíte mezi prvními zcela exklusivní a nejnovější tracky dříve, než se vůbec dostanou do českých rádií.

SebastiAn ft. Mayer Hawthorne (Skrillex's Funkt-Out Remix)

Stává se již pomalu pravidlem, že se jméno Skrillex pravidelně objevuje v naší rubrice. Proč také ne? Jestli někdo přinesl do elektronické hudby něco nového za poslední roky, tak to byl právě Skrillex! Tento člověk pravidelně vyprodává své konzerty a pro mnohé je ikonou taneční hudby. Ti, kteří jeho tvorbu sledují již od začátku, mohou namítnout, že postupem času jeho produkce „měkne“ díky remixům komerčních jmen typu Kaskada, Lady Gaga apod., ale my ho prostě milujeme. Jeho pojetí dubstepu, který přibližuje masovým davům je drsný i sladký zároveň. Dubstep je sice již několik let ve světě na výslunní, ale v ČR jej tento okamžik slávy teprve čeká. Ještě pár let a máme zde dupstepový mor, tak jako nás před lety zasáhl electro house.

http://www.youtube.com/watch?v=K779kEdCuUA

MP3 download: SebastiAn ft. Mayer Hawthorne (Skrillex's Funkt-Out Remix).mp3

Hodnocení: 9 z 10

Duck Sauce - Big Bad Wolf

Nové video Big Bad Wolf od Duck Sauce je ukázkový příklad toho, že hudba a celý hudební průmysl je dnes více než kdy jindy pouhým soft pornem. Ačkoliv toto duo máme rádi, bylo jasné, že video k poslednímu songu Big Bad Wolf bude muset být neskutečný trhák, protože písnička sama o sobě je prostě šlápnutí vedle. Track bez myšlenky, hodný tak práci jednoho dlouhého večera, potřebuje video, které ho prodá. Věřte tomu, že kdyby u této písničky nebylo v meta tagu MP3 nadepsáno slovo Duck Sauce, skončí zaručeně bez povšimnutí. A tak nezbylo nic jiného, než udělat šokující video, které nějak tento omyl prodá.

http://www.youtube.com/watch?v=wS7X2t9h5g4&feature=related

MP3 download: Duck Sauce - Big Bad Wolf (Dada Life Remix).mp3 

Hodnocení: 2 z 10

TZESAR – In Love Again

Po předchozím úspěchu Tzésarova tracku One More Chance, který v září 2011 vydal new yorský taneční label Beatcanteen, přichází tento východočeský producent s dalším trackem s velmi vyletněnou náladou. In Love Again během pár dnů překročil limit stažení zdarma na Soundcloudu a zdá se být vcelku populární. K tracku existuje i video na oficiálním kanálu dje Tzésara, který má dokonce o několik desítek tisíc shlédnutí více, než jakýkoliv český TOP Dj. Před pár dny projevil zájem o track zahraniční label, o novinkách vás budeme určitě informovat.

http://www.youtube.com/watch?v=crWS922GVwc

MP3 download: TZESAR – In Love Again.mp3

BONUS:  DJMAG TOP 100 pohledem nastupující nové dj generace

Před půl rokem se na Youtube objevilo video pro odpůrce house music. Myšlenka to byla pěkná a je dobře, že i velmi mladí posluchači mají nějaký názor na hudbu, kterou poslouchají. Při pohledu na parket v klubu to totiž nebývá vždy pravidlem a mnohdy toto neplatí ani u djů. Vždyť i nemálo současných českých top djů přiznává, že je k hraní přivedl hec kamarádů nebo někoho doporučení. Ono je to dodnes vidět i slyšet. Djové nemají hudební sluch a jediné co člověk, mající představovat a hrát lidem novou hudbu dokáže, je přesvědčovat ostatní „PR“ slovy jak je dobrý, nikoliv však svými činy za mixem, nedej bůh ve studiu... Video shlédlo přes 120 000 lidí a vyvolalo různé hysterické reakce. Nyní zde máme další sondu do taneční scény. Pohled na nedávné vyhlášení přehlídky TOP 100 djs s nejlepším managementem očima mladé posluchačky house music. Než začnete cokoliv soudit, zamyslete se, kolik z vás ve svých 12ti letech udělalo video, ve kterém vyjadřuje svůj názor na něco a dalo ho na pospas štvavé bezkulturní zvěře z Čech.

 http://www.youtube.com/watch?v=7nPmTwonJ88&list=LLOqPBVAjrZjE5t_t_770pbQ&feature=mh_lolz

 

MUSIC BONUS: LINEUP MIX SHOW 5.11.2011

V následujících 25 minutách si představíme dalších 12 žhavých novinek, které jsou tak čerstvé, že je ještě nehrají ani žádná česká rádia. Všechno má svůj čas, takže zatím jen poslechněte, s jakou muzikou se budete setkávat v několika příštích týdnech a měsících. Namátkou zmíníme horkou novinku od Skrillexe nebo nový bootleg Underworld…

MP3: http://soundcloud.com/broadcastinglive/dj-tzesar-lineup-mix-show-5-11

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: