Lineup.cz - Tiskové zprávy - SVOJŠICE 2011 – Legenda je zpátky!

SVOJŠICE 2011 – Legenda je zpátky!

26.4.2011
Gody
SVOJŠICE 2011 – Legenda je zpátky!

Festival Svojšice 2011 se jako legenda v pravém slova smyslu vrací zpět v plné parádě. Letošní termín byl oznámen a naší další milou povinností je odtajnit sestavu učinkujících, kteří se letos ve Svojšicích představí na třech stageích.

Bum a je tedy první hvězda letošních Svojšic!

Sébastien Léger – top francouzský producent a dj, který po Laurentu Garnierovi a Vitalicovi patří bez jakékoliv diskuse do toho nejlepšího, co současná francouzská elektronická scéna nabízí.

Na svoje vlastní přání odehraje Sébastien Léger speciální techno set, aby tak dobře navázal na tradici svojšické hlavní stage.

… a máme tady druhou hvězdu hlavní stage!

Technasia, jako zástupce Hong Kongu, nenechá nikoho na pochybách, zač je techna loket. Tradice velí nezapomínat na slovenské bratry a kdo jiný by je měl reprezentovat než jistota největší a miláček domácího techno publika – Toky!

Kompletní sestavu hlavní stage ve Svojšicích doplní Džejár aka Roger Vencent, Kaisersoze, jedno zatím tajné jméno a v neposlední řadě zástupkyně něžného pohlaví – Djane E-Lite v open energy setu.

Techno bychom měli, tak pojďme svižně na další klasiku Svojšic, kde se bude hrát přece jen o něco rychleji, jak už velí tempo současného drumandbassu.

Roxy & Shadowbox stage pod taktovkou Shadowbox djs a hlavní hvězdou, kterou se pro tento rok stal norský TeeBee, coby zástupce prestižního labelu Subtitles. TeeBee přiveze do Svojšic svůj nekompromisní sound ostřejšího ražení, ve kterém se umně potkávají industriální nálady s řádnou porcí bassline.

Jako support se těšte na kvalitu v podání Shadowbox Crew, kteří se tentokrát sejdou ve složení 2k, Deadly Viperz (akira & anakin), Danoo, Sweg a Panorama.

Pořádná porce houseu nesmí na žádných Svojšicích chybět, o tom žádná.

Letošní Studio54 Helsinki Vodka Stage a v jejím čele resident nejstarší klubové noci v ČR Climax v Roxy – Chris Sadler, který do Vás napumpuje tu nejlepší dávku energického houseu, včetně ukázky novinek z jeho vlastní produkce.

Studio54 djs jsou nejen zárukou kvality, ale hlavně zábavy, a o tu nám jde na festivalu především. Nehrát si na „inženýry“, ale prostě a jednoduše zatancovat a zakalit.

Letos Vás uvítají ve složení Enrico, Tommy Rogers, Eagle, Miquel, Béda, Finidi.

Základní informace, které jsou pro Vás důležité máme venku a nás těší, že už v této chvíli vyjadřujete festivalu svojí maximální podporu. Díky za to!

Sledovat nás můžete na webovém profilu Svojšic www.svojsice.cz a na Facebooku.

SVOJŠICE 2011 pro Vás připravujeme s tím nejlepším vědomím a svědomím tak, abychom nejen naplnili jejich zavazující odkaz, ale i ukázali, že to stále myslíme vážně 

s uchováním jednoho z posledních klasických elektronických festivalů na území naší krásné České republiky.

Svojšice

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Jan Šindelář - Gody
Autor článku: Jan Šindelář - Gody
redaktor
Zakladatel webu, fotograf, redaktor. Moderátor ranní show na Hitrádiu Magic, v neposlední řadě DJ. Sólově hraje jako Gody, s DJským kolegou Honzou Mayerem založili projekt Electrohands.

Diskuze: