Lineup.cz - Tiskové zprávy - Šok?! Daft Punk v České republice?

Šok?! Daft Punk v České republice?

6.4.2011
Tzésar
Šok?! Daft Punk v České republice?

Přivést Daft Punk do České republiky je neuskutečnitelným snem nejednoho českého promotéra. Ekonomická situace v ČR neumožňuje splnit sen českému fanouškovi tohoto legendárního french house dua a výhledově ještě několik let tomu nebude jinak. Francie ovšem není jen Daft Punk. Před několika lety se ve Francii objevil producent, jehož zvuk je velmi podobný zvuku Daft Punk a přitom si zachovává svoji originální tvář, leč zahalenou za maskou tajemného fantoma. Jeho zvuk si během krátké doby zamilovalo neskutečné množství fanoušku po celém světě jak z řad djs, tak z řad party people. Světová house music tak našla po několika letech originálního producenta, který prostě baví! Jeho zvuk poznáte během několika málo vteřin a v tom je jeho kouzlo. Je originální, jeho tracky mají v sobě dosud nevídanou energii. Seznamte se s nezaměnitelným top producentem a tajemným The Phantom‘s Revenge.

http://www.youtube.com/watch?v=GIpXKjQZtwY&feature=related

The Phantom’s Revenge je jeden z nejlepších francouzských housových umělců od doby Daft Punk. O jeho kvalitách svědčí pravidelné dj gigs na párties po celém světě; namátkou např. v USA, ve Španělsku, Itálii, Německu, Austrálii, Brazílii, Polsku, Slovensku.  Jeho muziku hrají djs na největších hudebních festivalech elektronické muziky, čímž bezesporu je např. festival ULTRA 2011 konaný v Miami, kde jeho tracky baví tisíce lidí najednou! Dokáže pobavit také českého fanouška? Musíme se přiznat, že jsme již několik let neslyšeli tolik energické vystoupení a tvorbu jako právě od The Phantom’s Revenge. Je nám proto velikou ctí, že můžeme poprvé v České republice představit světově respektovaného umělce na jeho jediném vystoupením v ČR. The Phantom’s Revenge přiletí do České republiky 22.4.2011  a odehraje sůj nabitý set v luxusních prostorách Calabria Palace v Plzni. Dlouho jsme vybírali adekvátní místo pro housový kotel a Calabria je rozhodně tím pravým místem. Silný zvuk, masivní LED stěna, plnobarevná laser show a příjemné prostředí zaručují ten nejsilnější hudební zážitek.

Pokud stále nevíte, jakých kvalit se ukrývá v tajemném fantomovi, máme pro Vás další překvapení. V létě vychází na nejrespektovanějším labelu Ministry Of Sound (UK) / Hed Kandi track, o která se postaral The Phantom’s Revenge! Je tedy více než jasné, že jedním z letních hitů, které již brzy uslyšíte, bude také ten od velikána aktuálního zvuku house music The Phantom’s Revenge. Když k tomu přičteme releasy na Beatportu, 3 desítky tracků a remixů, jejichž počet stále narůstá, resumé je jasné. The Phantom’s Revenge je bez debat největší objev současnosti. Berte to jako fakt, nebo před tím zavřete oči, rozhodně o tomto umělci ještě hodně moc uslyšíme.

http://www.youtube.com/watch?v=xYpyNAJgsrQ

Phantoma doplní naše dvě nejkrásnější české housové djky, djane Elite a djane Adlet. Elite   jezdí hrát pravidelně do zahraničí a tak splynutí s aktuálním světovým zvukem pro ni není problém. Jako jedna z mála djek vystupovala na největší párty světa Love Parade a vystupuje po boku světových dj hvězd.

Djka Adlet  je sympatická rezidentka klubu Studio 54, která svým housem nabije celý klub pozitivní energií. Patří mezi nejvytíženější a nejobsazovanější pražské djane, máte se na co těšit.

V brzkých dnech přineseme další zajímavý materiál o The Phantom’s Revenge společně s exklusivním rozhovorem pro Českou republiku.

Nezapomeňte, že šílený funk alias Daft Funk, nejenergičtější house party, propukne již 22.4.2011 v Calabria Palace v Plzni. Neopakovatelný hudební zážitek, který přepíše dějiny house párties v ČR obstarají The Phantom’s Revenge (FR), Elite, Adlet a další…

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: