Lineup.cz - Tiskové zprávy - Sety headlinerů Junglist Unity a mnoho dalších bonusů

Sety headlinerů Junglist Unity a mnoho dalších bonusů

15.10.2010
Mára
Sety headlinerů Junglist Unity a mnoho dalších bonusů

Do velké drum & bassové respektive electro události s Dirtyphonics, Ed Rushem a Calvertronem už chybí jen přečkat víkend a následující týden. Nalaďte se na vlnu Junglist Unity poslechem několika setů a nebo nákupem speciálního balíčku vstupenky s tričkem a dalšími dárky.

Prvním výrazným drum & bassovým jménem, které donutilo upřít zrak světa na Paříž, je seskupení Dirtyphonics. Jejich zvuku dominuje maximální energie, hravost, určitá "špinavost", ale hlavně originalita. Dirtyphonics nedělají typický drum & bass, ale prolínají ho styly jako rave, dubstep, house, electro a techno. Jejich desky se proto staly best sellery a vítanou výbavou všech DJů unavených konvencemi.

Důkazem jejich obrovské popularity, která v loňském roce po vydání několika desek raketově stoupla, bylo jejich první DJské vystoupení v Čechách (na začátku roku v pražském klubu Cross). Na přeplněném parketu se od prvních rytmů strhla energická vlna jako na rockovém koncertu. 2 DJs a doprovodný MCs vygradovali pět set návštěvníků do absolutní extáze.

To, jak si všichni členové Dirtyphonics rozumí s publikem, můžete zhlédnout na povedeném videu:
http://www.youtube.com/watch?v=rZjUMQdmpas

Ed Rush je nestárnoucí legenda, jeden z průkopníků drum & bassu a osobnost, která společně s kolegou Opticalem nadiktovala směr tomuto stylu na dlouhá léta dopředu - releasy z jejich labelu Virus vždy přinášely jen nadčasové kousky. Po velmi kladně přijatém albu Travel The Galaxy pánové připravují další, zatímco na Virusu dominuje nový sound producentů jako Audio, Prolix, Body & Soul, Fourward a mnozí další. 

Calvertron se prosadil již na začátku století v duu Twocker - jeho hudbu hráli od začátku největší velikáni jako Armand Van Helden, Roger Sanchez i samotný Pete Tong. Pestrost a nevyhraněnost jeho tracků mu přinesla uznaní napříč styly a vydaly je například labely jako Cr2, Ministry of Sound nebo Fingerlickin Records. Energický set plný současného i experimentálního UK soundu si vychutnáte na druhé Powerstation electro stagi.

Sety všech headlinerů naleznete na webu Junglist Unity, na němž se dozvíte, jak objednat speciální balíček vstupenka + slušivé Junglist Unity tričko za výhodnou cenu. Běžné vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal.

Na Junglist Unity v Abatonu na návštěvníky čeká další velký bonus: Zveřejníme zde část line-upu únorového mega mejdanu Let It Roll. Navíc bude možné, pořídit si zde lístky na únorový Let It Roll za 300 Kč. V této době jejich cena v předprodeji vyšplhá na 440 Kč - nákup se rozhodně vyplatí.

 

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: