Lineup.cz - Tiskové zprávy - Sázavafest za zvýhodněné vstupné

Sázavafest za zvýhodněné vstupné

3.6.2011
Mára
Sázavafest za zvýhodněné vstupné

Festivalová sezóna pomalu ťuká na dveře a s ní se přiblížil i termín letního Sázavafestu. Kdo ještě není rozhodnutý, který festival letos navštíví, tomu může pomoci při výběru zajímavá nabídka pořadatelů festivalu.

Od 1. do 12. 6. je možné v českých předprodejních sítích Ticketpro a Eventim zakoupit čtyři vstupenky za cenu tří (3+1) nebo šest vstupenek za cenu čtyř (4+2). Cena jedné vstupenky od tohoto data je 950 Kč + poplatky. Na Slovensku jsou vstupenky k mání v pobočkách sítě Eventim nebo online na eticketpro.sk.  

Letošní 11. ročník Sázavafestu se v Benešově u Prahy připravuje v duchu reggae, ska, jazzu, kytarovek, elektroniky a folku. Tradičně nabídne autorská čtení, filmy a pro ty nejmenší poskytne zázemí v Dětském koutku Minimax přímo v areálu Zelený ostrov. Sázavafest letos nabídne celkem 6 scén, přičemž dvě z nich budou umístěny v zastřešených halách s kapacitou 5000 lidí. Na Zeleném ostrově vystoupí více jak 120 účinkujících, z domova i ze zahraničí.

Sázavafest se uskuteční od 4. do 7. srpna a jeho hvězdami budou kapely Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Jazzanova, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés a další. Dále zde vystoupí Jana Kirschner, která bude mít v ČR vůbec první vystoupení po mateřské dovolené. Společný koncert odehraje Dara RolinsDanem Bártou. Nebude chybět ani zpěvačka Věra Bílá, která se na jevišti ukáže s kapelou Gynovci, z legend zahrají Václav Koubek nebo Jiří Schmitzer.

Festivalový areál se pro veřejnost otevře ve čtvrtek 4. 8. v 11:00 a bude v provozu do neděle 7. 8. Kdo by chtěl ušetřit za dopravu na festival, ať určitě přijede vlakem. Návštěvníci Sázavafestu mají možnost zakoupit a využít zpáteční jízdenku Českých drah, odkudkoliv z ČR do Benešova s 50% slevou z obyčejného jízdného. Návštěvníci festivalu jen musí při nákupu jízdenky žádat jízdenku s názvem "Vlak+ Sázavafest 2011". Automaticky pak obdrží zpáteční jízdenku za cenu jednosměrné, kterou si musí nechat následně označit razítkem u vstupu do areálu festivalu. Pokud tak neučiní, budou muset při zpáteční cestě, zaplatit plné jízdné.

 

Více informací na www.sazavafest.cz

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: