Lineup.cz - Tiskové zprávy - Roztoč to s Axe Twist v Hobe

Roztoč to s Axe Twist v Hobe

14.10.2010
Mára
Roztoč to s Axe Twist v Hobe

AXE Angels jsou zpět! Po sérii letních párty pod širým nebem se legendární AXE párty vrací zpět do klubů. A s nimi i osm sexy trenérek flirtování, které vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. Osvědčené flirtovací triky prozradí v pátek 15. října na AXE TWIST párty v pardubickém klubu Hobe Music Hall.

AXE TWIST v sobě ukrývá vůni, která se mění. A stejně nezapomenutelná jako měnící se vůně AXE TWIST bude i pardubická párty. Tajemství a výjimečnost deodorantu AXE TWIST spočívá v jeho extrémně vzrušující svěží vůní, která se během dne promění v jemnou a přitažlivou a dodá svému nositeli ten pravý pocit sebejistoty při flirtování. Dnešní moderní hektická doba klade na mladého muže vysoké nároky. Pokud chce uspět v tvrdé konkurenci, nesmí dopustit, aby se s ním žena nudila. Proto je čas na změnu, a proto přichází AXE Angels! Osm sexy dívek vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. AXE párty a AXE ANGELS vše změní! 

AXE TWIST udrží zájem holek a postará se o zábavu. Vedle super setů djů Koziče a Lukyho se mohou návštěvníci AXE TWIST párty těšit na atraktivní program, kterým bude provázet moderátor TV Óčko Jakub Kuba, a soutěž o skvělé ceny. Kluci si budou moci ve flirtovací hře otestovat své sváděcí fígly. A vítězové rozhodně neodejdou s prázdnou!  Navíc každý student, který dorazí do klubu před půl jedenáctou a prokáže se platným studentským průkazem, bude mít až do rána na baru 25% slevu. Zůstat doma a nudit se, se nevyplatí, protože AXE TWIST je párty, která změní!

Více informací o páteční AXE TWIST párty naleznete na www.hobe.cz,  kompletní seznam podzimního AXE TWIST tour je na www.axe.cz . 

 

 

 

 

 

 

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: