Lineup.cz - Tiskové zprávy - Nový dance club ZIP Přelouč - program na duben 2011

Nový dance club ZIP Přelouč - program na duben 2011

6.4.2011
Tzésar
Nový dance club ZIP Přelouč - program na duben 2011

Dance club ZIP v Přelouči hlásí nový program. V měsíci dubnu vás čekají zcela nové párty s novými djs, spousta skvělé muziky a originální program, který potěší všechny věkové generace. Na většinu akcí platí stále vstup zdarma.

Po uplynulém víkendu, kdy se na baru utvořily neuvěřitelné 4 řady fronty, pro Vás chystáme v průběhu měsíce dubna několik vylepšení pro zvýšení komfortu a další překvapení v redesignu klubu. V dance clubu ZIP můžete stále využít zdarma připojení k internetu pomocí wifi sítě, takže v klubu můžete surfovat například na vaší oblíbené sociální síti. Plazma videoprojekce, stolní fotbálek a šipky jsou také nedílnou součástí dance clubu ZIP, stejně tak rychlé občerstvení v podobě chutných Tanini baget s kuřecím masem a dresingem nebo párty steaků, připravovaných přímo na místě.

V dubnu dorazí do dance clubu ZIP hned několik exklusivních hostů, které můžete znát z velkých diskoték v okolí. Jsme rádi, že můžeme v klubu poprvé přivítat oblíbeného moderátora Jirku Vondru z rádia Kiss Delta, který k nám zavítá rovnou po jeho klubové tour v Dubai. Těšit se můžete na pompézní muziku, kterou odehrál na tour v Emirátech, ale také na největší rádiové hity současnosti. Jirka Vondra v dance clubu ZIP 23.4.2011.

Ani tento měsíc nebude chybět oblíbené koncertní vystoupení. Tentokrát dorazí přímo super host. Superstar Leona Šenková se svojí kapelou Komat. Leona kapelu opouští a v dance clubu ZIP si budete moct vychutnat jedno z jejich posledních společných vystoupení. Nenechte si ujít 22.4.2011 KOMAT & LEONA ŠENKOVÁ LIVE.

Chcete se blýsknout novou kérkou? Zajímá vás, jak by vám slušela nějaká super kérka a neměli jste dosud odvahu své přání realizovat? My vám jej splníme. Tetování a malování kamkoliv na vaše tělo zcela zdarma od profesionálů proběhne v DC ZIP 15.4.2011 na BODYPAINTING PARTY.

16.4.2011 budeme přepisovat dějiny Československé superstar. Přímo v klubu se uskuteční KARAOKE párty, kde si budete moct zazpívat svoji oblíbenou písničku před kamarády.

Venku začíná být hezky a pro spestření jarních neděl zavádíme novinkou v programu, kterou je  nedělní dětská diskotéka. V neděli 24.4.2011 od 14 hod začíná zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi plné soutěží a skvělého programu. Lekce dětské zumby zdarma, dětské drinky a dětská diskotéka.

Párty, která slibuje předzvěst, jakým směrem se bude ubírat nová tvář DC ZIP, se uskuteční 29.4.2011. Čeká Vás obří MEGA BEACH PARTY, za každý drink cool brýle maxi rozměrů, speciální mega drinky s obřími brčky pro tebe a tvé kámoše a umělý písek. Mega zábava na pláži pod střechou.

Další skvělý host, který vystupuje na největších diskotékách východních Čech a na Kissmixx tour rádia Kiss, bude oblíbený bavič DJ Ondra Mech Saidl. Spolu s ním můžete vypálit z těla čarodějnice na speciální Čarodějnické párty 30.4.2011.

Více info: www.danceclubzip.cz

Adresa: Dance club ZIP, Havlíčkova 1496, Přelouč

program zip duben 2011

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: