Lineup.cz - Tiskové zprávy - Neo disco z Čech nejen s remixem od amerického producenta: TZESAR - Freedom Love EP

Neo disco z Čech nejen s remixem od amerického producenta: TZESAR - Freedom Love EP

22.11.2010
Tzésar
Neo disco z Čech nejen s remixem od amerického producenta: TZESAR - Freedom Love EP

Pomalu se nám blíží chladná zima a tak je nejvyšší čas zavzpomínat na horké bezstarostné léto. V pondělí 15. listopadu 2010 vyšlo digitální EP s názvem Freedom Love od producenta Tzésara. Na EP přispěl svým remixem i jeden z nejvýraznějších talentů mezi disco house producenty v USA Yella Finesse.

Máte rádi, když má muzika energii, je veselá, originální a odráží aktuální zvuk house music ve světě? Milujete funky, nu disco nebo rádi objevujete nové postupy v komponování muziky? Potom by se Vám mohlo líbit Freedom Love EP, kterému se dostává kladných ohlasů od zahraničních producentů a fanoušků disco house music z různých koutů světa.

Digitální release Freedom Love obsahuje celkem 5 tracků. Originál je funky disco jízda, kterou má na starost producent TZESAR. Sám autor není mezi producenty žádný nováček a letos se mu celkem daří prosazovat svoji muziku v zahraničí. V létě TZESAR zabodoval se svým remixem Lady Gagy na americkém satelitním gigantu radiu Sirius, které má přes 100 kanálů a vysíláno je pouze komerčně přes satelit. Jeho remix patřil celý červenec mezi druhou a třetí desítku nejhranějších songů rádia. V těchto dnech navíc vychází jeho další track na německém labelu Indo Silver Records a v jednání jsou i další zahraniční labely. Kromě toho se nebrání spolupráci ani s domácími interprety z pop music.

http://www.youtube.com/watch?v=Wpej8ZXkjTw

TZESAR – Freedom Love (video edit)

 

Nejzajímavější spolupráce vznikla společně s americkým producentem, který si říká Yella Finesse. Yella je mladý a výrazný disco house producent z Ameriky. Narodil se v Anglii a v 7 letech se přestěhoval do Atlanty. Ovlivněn poslechem hudby od Daft Punk začíná tvořit vlastní muziku a za krátkou dobu jsou na světě první kousky úspěšné spolupráce s americkým hip hopovým DJ Handzem, belgickým  Pardon My French, Star Tribe nebo TZESARem. Do remixu přidal projev Dr. Martin Luther Kinga, což je první takový počin svého druhu v house music. Z českých producentů vyjádřili svoji myšlenku Jelcyn a Mr. Moustache. Jelcyn produkuje house i dnb, nejvíce ho ovlivnila tvorba Depeche Mode a sám také hraje za gramofony. Mr. Moustache je jeden z našich objevů v letošním roce. Jeho french house tracky sklízí úspěchy v zahraničí a nasazuje ostatním laďku velmi vysoko.

Freedom Love EP je digitální release, který nabízí prvních 499 stažení zdarma! Celé EP si můžete stáhnout ve kvalitě 320 kbits/s MP3 na adrese http://tzesar.bandcamp.com/album/freedom-love-ep.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme všem, kteří podporují naši muziku. Funk in!

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: