Lineup.cz - Tiskové zprávy - Music club Phenomen tento víkend

Music club Phenomen tento víkend

8.10.2011
Tzésar
Music club Phenomen tento víkend

7.10. Před námi je opět páteční večer a na co se můžete těšit? Večer s názvem Pussycat už sám o sobě napovídá o účasti krásných žen a dívek. Ano, je to tak. Krásné Sexy Go Go tanečnice rozproudí zábavu v klubu, za mixák se postaví Jirka Forman se svým osobitým stylem a neuvěřitelnou zásobou nejlepších hitů současné hudební scény. Těšit se můžete na Disco, PoP a RnB. A pokud se stále ptáte jestli k nám přijít, pak vás možná nalákáme na fakt, že se těšíme z návštěvnosti velmi krásných lidí. Těšíme se na vaši návštěvu!
8.10. Tato sobota bude vážně jedinečná. Pokud jste fanoušky dobré hudby a zábavy , pak vám ji určitě tuto sobotu nabídneme. Za mixážní pult se postaví Dj Marrtin a pro tento večer bude speciálním hostem Vrtulník Michael Ví (člen legendární skupiny J.A.R.) V průběhu večera se můžete těšit na různé soutěže a ceny a také nové DVD skupiny J.A.R. A pokud vás můžeme navnadit, pak stačí zmínit název večera I love Disco s podtextem Československo má prablém. Těšíme se na vaši návštěvu!
22.10. Sobota trochu jinak a proč ne… Tato sobota s názvem Shake it Baby vám nabídne casting na Go Go tanečnice. Už se tyto krásné tanečnice pomalu stávají součástí našeho večerního programu a my chceme rozšířit jejich řady. Pokud máte zájem o účast na tomto castingu, piste na email produkce@phenomen.cz, kde vám budou zaslány podrobnější informace o průběhu akce. Jinak celý večer se můžeme těšit na hudební nadílku v podání Dj McErika, který vás napumpuje energií a zanechá ve vás určitě skvělý dojem po tak skvěle prožitém večeru. Více informací na Facebook.com / Music club&bar Phenomen. Těšíme se na vaši návštěvu!

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: