Lineup.cz - Tiskové zprávy - LayDee Jane poprvé vystoupí na party v Aquapalace Praha

LayDee Jane poprvé vystoupí na party v Aquapalace Praha

4.11.2010
Mára
LayDee Jane poprvé vystoupí na party v Aquapalace Praha

Voda, palmy, výborné koktejly, vášnivý tanec a skvělá hudba v podání špičkové DJky – takový je recept na pořádnou plážovou party. Všechny tyto přísady najdete v sobotu 6. listopadu na speciální akci – IBIZA PARTY, kterou pro vás „namíchal“ Aquapalace Praha. Připomeňte si atmosféru letních večírků u moře s předních českou Djkou LayDee Jane, Dj Madmanem, užijte si taneční exhibici taneční skupiny JAD v čele s tanečníkem Yemim, barmanskou show a vyhrajte v soutěžích lákavé ceny.

Vůbec poprvé ve své historii přichází Aquapalace Praha s originální zábavou pro milovníky zábavy ve vodě i na „suchu“ – IBIZA PARTY. Sobotní večer 6. listopadu budou patřit prostory Vodního světa taneční skupině JAD, barmanským exhibicím barmanů z Music clubu Nebe a do správné nálady vás naladí dvojice předních Djs LayDee Jane a Madman. Atmosféru jako u moře umocní stylové dekorace, lehátka a také zábavné soutěže jako jízda na nafukovací kosatce nebo mořské vlnobití.

„Po prázdninách vždy vzpomínám na mejdany na plážích a během horkých nocí, kde jsem vystupovala. Nápad připravit na listopad plážovou party přímo v největším aquaparku ve střední Evropě mi přijde originální cestou, jak si připomenout nezapomenutelnou letní atmošku . Už teď se na IBIZA PARTY moc těším a chystám si do své djského bagu ty největší taneční pecky,“ říká Djka LayDee Jane, která přímo na ostrově Ibiza letos několikrát vystupovala ve světově vyhlášeném klubu Amnesia. O své místo za mixpultem se bude dělit s DJ Madmanem, kterého můžete pravidelně slyšet hrát například v pražském klubu Chapeau Rouge.

IBIZA PARTY se koná ve vodním světě Aquapalace Praha v Paláci pokladů, kde můžete dovádět ve vlnách mořského příboje, relaxovat na masážní lavici nebo odpočívat ve vířivce. Ke vstupu na akci opravňuje zakoupení běžné vstupenky do vodního světa Aquapalace Praha.

Jak na akci?

DOPRAVA na AKCI: z Opatova jezdí každou půl hodinu ZDARMA Aquabus až před aquapark, zpět také, parkování je pro návštěvníky zdarma

Program IBIZA PARTY:

19.00 -  soutěže pro návštěvníky – jízda na nafukovací kosatce, mořské vlnobití, atd.

20:00 – Taneční vystoupení skupiny JAD

20:30 – Barmanská show v podání barmanů z Music clubu Nebe, poté drinky zdarma

21.00 – vystoupení LayDee Jane, DJ Madman

www.aquapalace.cz

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s. GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: