Lineup.cz - Tiskové zprávy - HOUSE FEVER

HOUSE FEVER

1.11.2011
Mára
HOUSE FEVER

House fever  taneční party s náloží té nejlepší housové hudby v příjemném prostředí music club MAX Králiky! Našlapaný lineup v podobě známého dua Vostix & Steffi, které doplní techhousová dvojce Tripod & Sebastian Deluca a hudebně ostřílený s bohatými zkušenostmi po Pražských klubech Smix!

 

 

 

 

Lineup :

21:00 - 23:00 - Tripod & Sebastian Deluca

23:00 - 1:00- Vostix & Steffi

1:00 - 3:00 - Smix

3:00 - anyone

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=126360900803787

Vostix & steffi

Duo Vostix & Steffi, vzniklo na začátku roku 2010. Kamarádi, které oba baví stejný styl hudby jakým je house, techhouse a electro.

Jejich působení začalo v Poděbradech v clubu Momo na akci Dirty house vs. Electro, kam byli několikrát pozváni jako hosti večera a velmi se zalíbili. Poté se přemístili do města Jičín kde si každý měsíc zahráli v Tančícím domě pro zaplněný club. Jejich další pokračování směřovalo do clubu Ruská v Jičíně, kde se Vostix & Steffi rozhodli udělat svoji clubovou noc s názvem “ Let there be house“. Převážně je můžete slyšet po Středních a Východních Čechách.
Zatím měli tu možnost zahrát si po boku DJs: Tommy Rogers, Carl Lope, Smix, Tripod, Sebastian Deluca, Tommaso Basettino, ODD Job, Puldis
A v clubech či barech jakými jsou: Momo Lounge (Poděbrady), Tuze-ex (Poděbrady), Fullhouse (Poděbrady), Darling, I'll call you later (Praha), Tančící dům (Jičín), Ruská (Jičín), Max Caffe (Lysá n. Labem), Casa Havana (Nymburk) a dále na akcích typu Madhouse, BPM wars open air a mnoho dalších..

info : http://facebook.com/djs.vostixandsteffi

Smix

SmiX je čerstvou tváří na scéně, která zažívá velmi dobrý start a je přijímána mezi partypeople, kterým se líbí jeho melodické a energické sety, které vždy strhnou a pobaví. Díky tomu si ho začíná všímat široké okolí a nyní hraje pravidelně po boku Bona Finixe na 'Kick da Night' parties a také s tech-housovým duem Lazy&Doctor. Z jeho setů čiší energie a melodie, to vše v duchu progressive/tech/hou...su.
Kromě zaběhnutých akcí (nejen) v Praze (Kick da Night, Confusion, Prague Connection, Switch ...) je vidět a slyšet i na velkých akcích na Nymbursku. Zahrál si ve známých pražských klubech Prdel, Dejavú, Gox či Mecca.
Od roku 1998 tvoří i vlastní hudbu. Aktuálně pracuje na svém novém progressive house soundu.

info : http://listn.to/Smix

Tripod & Sebastian Deluca

Dj tripod vlastním jménem Jaroslav Vyhnánek se hraní věnuje 3 rokem hraje především house electro a minimal.
Většinou vystupuje po boku dj shibbyho se kterým založili velmi uspěšnou noc nesoucí název dirty house vs electro která se během krátké chvíle stala oblíbenou mezi mnoha lidma. Dj tripod měl možnost si zahrát v : Manhattan Pardubice , Momo Poděbrady , BPM Kladno , Effect Kostelec nad Černými Lesy , Očko Kolín , Staré lázně Kolín, Party planet Kutná hora Fullhouse Poděbrady Dejawu Praha Beer Factory Praha Blue Bar Doksy a mnoho dalších clubů a barů po boku djs jako jsou např:  Yan Dark,  Ladida , Adlet, Topas, Dellmar, Samuel Lee, Chris Sadler, Revis, Michael C, Barbar!na Peter Costa Adam Cloud ...

DJ/Producent Sebastian Deluca se o hudbu zajímá již pěknou řádku let, ale za mixpult se poprvé postavil před necelými 4 roky, kdy elektronická hudba se stala jeho životem. Nejvíce ho oslovil šlapavý Tech-House s funky a deep prvky, který můžete na jeho eventech slyšet.

info : www.soundcloud.com/sebastiandeluca
www.soundcloud.com/dj-tripodPopulární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: