Lineup.cz - Tiskové zprávy - Happy Dancing

Happy Dancing

4.2.2011
Mára
Happy Dancing

Po úspěšné akci 15. 1. 2011 v pražském klubu Pekelnej bar se další pokračování akce HAPPY DANCING koná v příjemných prostorách  Jo’s Baru na pražském Malostranském náměstí č. 7. A opět pod taktovkou obou DJů: Sweder a SevenKJ. Uskuteční se v pátek 11. února 2011. Více info k této party na adrese: www.happydancing.cz/jos.

CO JE HAPPY DANCING?

Taneční party, kde oba protagonisté hrají pro lidi tu nejkvalitnější taneční klubovou muziku současnosti i let minulých. Celý večer je po produkční stránce složen tak, aby si každý clubber přišel na své. Během této klubové noci je možno zaslechnout příjemné songy s vokály i bez nich, energický house či známé klubové hitovky v netradičních kabátech. S tímto konceptem není problem se přizpůsobit takřka jakémukoliv klubovému publiku a díky tomu HAPPY DANCING slaví čím dál víc své úspěchy jak v Praze, tak na ostravsku, slavnou Stodolní ulici nevyjímaje!

KDO JSOU PROTAGONISTÉ?

DJ Seven KJ jako DJ působí již dlouhou dobu. Prošlel více něž 40 kluby po celé republice (převážně Severní Morava a Praha). Dříve se zaměřoval na více na komerční hudbu, dnes v jeho hraní můžete slyšet jednak známé melodie v remixovaných verzích, případně progressive house. Použití špičkových zařízení zaručuje kvalitní a čistý přednes jím reprodukované hudby, ale také speciální efekty. Působí také jako hudební spoluproducent popové hudby.

DJ Sweder se taneční muzice věnuje bezmála 15 let. Prošel několika pražskými i mimopražskými diskotékami kde se snažil prosazovat tu nejkvalitnější taneční muziku. Již delší dobu však nachází své místo v podnicích, které se zaměřují převážně na klubovou muziku. Jeho sety se skládají hlavně z klubových melodických vocal houseových hitů, electra, progressive, ale můžeme v nich nalézt i klasické houseové prvky.

V roce 2009 zakládají Seven KJ a Sweder duo "S a S" a oblíbenou klubovou párty nazvanou HAPPY DANCING. V listopadu 2010 pouštějí samostatné stránky o HAPPY DANCING na adrese: www.happydancing.cz.

HAPPY DANCING

Praha, Jo’s Bar, 11.2.2011

 

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: