Lineup.cz - Tiskové zprávy - Flight Club

Flight Club

18.11.2011
Gody
Flight Club

Red Bull vám přináší Unikátní koncept, jenž umožní návštěvníkům projít skrze letištní halu, check in až přímo do letadla, které se vznese z Ibizy a přistane ve městě, které nikdy nespí a tím je v New Yorku.  Mezi přistání je naplánováno v Riu de Janeiru. 

V pátek 25. 11. 2011 Vás čekají usměvavé letušky,  půvabné Go Go tanečnice, vzdůšné víry a turbulence, kterými Vás provede trio DJs, jimiž jsou holandský kapitán Dj San, polský pilot Dj Pablo Rouve a česká diva, nejpovolanější z letušek,  DJane Ladida.

Ti Vás upoutají třemi hudebními styly,  specifickými pro dané lokality, stejně jako Go Go tanečnice z Rio de Janeira, či saxofon v podání Míry SAX Bureše typický pro Ibizu.

V průběhu letu si můžete vychutnat drink nejen na baru, ale i přímo od letušky z pojízdného vozíku. Připravena je pro vyvolené i první třída!

Flight Club je koncept, jenž zahajuje sezónu na Ibize, či na jiných kontinentech, proto neváhejte a v pátek 25. 11. 2011 nezmeškejte odlet v Music Clubu Kotnov v Táboře. Check in je ve 21:00!!! 

Zapněte si pásy dámy a pánové, odlétáme!  

"Vážení cestující, děkujeme, že jste si vybrali naši společnost pro svoje cestování!
Váš noční let z Ibizy do Rio de Janeira s přestupem v New Yorku budou pilotovat DJ San [Ibiza], DJ Pablo Rouve [New York] a DJane Ladida [Rio]. Nezapomeňte se po startu odpoutat a vychutnat si současné hudební lahůdky největších tanečních metropolí světa."

Tak takhle Vás zveme na historicky druhý Flight Club v České Republice, který se koná v Táboře v Music Clubu KOTNOV. Tři taneční styly, tři destinace světa, tři naprosto rozdílné designy v klubu. Bussines class, First class, Check in, duty free zóna - vše s čím se můžete setkat na letišti…

www.redbull.cz
www.facebook.com/KOTNOV
www.facebook.com/event.php?eid=159729230789930
www.kotnovclub.cz/

Flight Club

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Jan Šindelář - Gody
Autor článku: Jan Šindelář - Gody
redaktor
Zakladatel webu, fotograf, redaktor. Moderátor ranní show na Hitrádiu Magic, v neposlední řadě DJ. Sólově hraje jako Gody, s DJským kolegou Honzou Mayerem založili projekt Electrohands.

Diskuze: