Lineup.cz - Tiskové zprávy - DJ Loutka v Pardubicích! Již tuto sobotu 2.4.2011 v music baru Manhattan

DJ Loutka v Pardubicích! Již tuto sobotu 2.4.2011 v music baru Manhattan

27.3.2011
Tzésar
DJ Loutka v Pardubicích! Již tuto sobotu 2.4.2011 v music baru Manhattan

Taťka taneční scény a legendární pražský kalič DJ Loutka uvede v music baru Manhattan svůj nejžhavější současný mix a ty nejlepší desky, díky kterým ho všichni milujeme. Dj, který začal hrát house v době, kdy jakákoliv taneční hudba v Čechách vůbec neexistovala, odchoval již 3 generace kluberů a již tuto sobotu 2.4.2011 zavítá do Pardubic! Společně s ním dorazí do Manhattanu housová djka Whitecat, takže na skvělé pražské párty nemusíte jezdit až do Prahy, jednu takovou Vám přivezeme  rovnou do Pardubic.

Loutka   je jediným českým djem, před jehož jménem se může objevit slovo legendární, aniž by to znělo trapně. Člověk, který nechtěl být až tak moc dj a nakonec za mixem tráví již přes 20 let. Dokáže odhadnout náladu jakéhokoliv publika a tak jsou jeho sety vždy zárukou té nejvyšší kvality. Hrál po boku světových DJs jako Carl Cox, Paul Van Dyk, Darren Emmerson, Silicon Soul atd. Vystupoval na všech festivalech, ve všech možných rádiových pořadech a snad ve všech klubech. Festivaly Creamfields, Macháč, Summer of Love počínaje, přes rádio Evropu 2 po kluby jako Mecca, Roxy Radost Fx konče. Nyní máme jedinečnou možnost poslechnout si nejprofesionálnějšího českého dje na jeho zastávce v Pardubicích v music baru Manhattan.

http://www.youtube.com/watch?v=SjdUyMNnuy4

Na akci vystoupí také DJ TZÉSAR, který hraje již 10. rokem. Novou muziku představoval lidem na párties nejen jako dj, ale působil také jako redaktor v legendárním časopisu XMAG nebo jako párty  promotér warm up akcí Summer Of Love. Jako jeden z mála českých djs se věnuje také produkci elektronické muziky. Jenom v uplynulém roce má na svém kontě téměř 3 desítky tracků a remixů. V roce 2010 boduje se svým Monster remixem Lady Gagy na americkém komerčním satelitním rádiu Sirius, kde se zařazuje dokonce do druhé a třetí desítky nejhranějších songů. Remix se objevuje i na digitálních kompilacích v USA.

http://www.youtube.com/watch?v=1lDyEUBZQfY

Na podzim mu vychází funky housový track Turn Up The Music na německém labelu Indo Silver records a koncem roku se zařazuje do databáze EMI Czech republic se svým remixem electro-pop zpěvačky Sandry Rosové.  Jako dj zvládá roztáčet placky na gramofonech, mixovat z CD playerů nebo z Abletonu.

Z Prahy zavítá na párty Miami 2 Ibiza také náš objev, housová djka Whitecat. . Katka alias Djane Whitecat hraje převážně v pražských klubech, vyjímkou nebyl ani BPM klub Kladno a nebo její výlety do klubů mimo hlavní město, které mají jedno společné měřítko; hraje se v nich poctivá klubová house music.

2.4.2011 MIAMI 2 IBIZA – Manhattan bar Pardubice

Djs: Loutka, Tzésar, Whitecat

Start: 21.00, vstup: 70,-

Info: www.barmanhattan.cz

miami 2 ibiza

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: