Lineup.cz - Tiskové zprávy - Clean Beats

Clean Beats

16.2.2011
Mára
Clean Beats

Do příjemného prostředí pražského hudebního klubu Jaguar (Skořepka 7, Praha 1) míří párty v podání DJs Topic a Sweder.  Uskuteční se v pátek 18. února 2011.

CO JE CLEAN BEATS?

Taneční party, kterou již delší dobu sehraní protagonisté pojmenovali Clean Beats, je večer té nejlepší klubové muziky, která se skvěle hodí do čístého prostředí klubu. Návštěvníci uslyší od příjemného melodického house přes energické songy s elektro prvky až do stále tak oblíbeného stylu progressive house.

KDO JSOU PROTAGONISTÉ?

DJ Topic jako DJ působí čtvrtým rokem. Prošel několika pražskými kluby, odehrál několik svých večerů, zůčastnil se narozeninových oslav, a skupinka nadšenců jeho produkce se zvětšuje každým odehraným dnem. Od roku 2008 až do současnoti, zakotvil na stylech progressive, electro a vocal house, což jsou taky jediné prvky, které v jeho setech může posluchač slyšet. Často rád experimentuje s mash-upy a vybírá speciální vokálové songy. Zkrátka řečeno, ve svých setech se snaží lidem dávat dávku energie a energetických zvuků, plných vokálů a atmosférických částí, při kterých člověk často prožívá pocit uvolnění a zapomenutí všedních problémů. 

 DJ Sweder se taneční muzice věnuje bezmála 16 let. Prošel několika pražskými i mimopražskými diskotékami kde se snažil prosazovat tu nejkvalitnější taneční muziku. Již delší dobu však nachází své místo v podnicích, které se zaměřují převážně na klubovou muziku. Jeho sety se skládají hlavně z klubových melodických vocal houseových hitů, electra, progressive, ale můžeme v nich nalézt i klasické houseové prvky.

 

 Oba DJs se spolu setkávají na společných večerech v klubech již 3 roky, mimo jiné i na stále známějších akcích s názvem HAPPY DANCING (www.happydancing.cz). Slyšet je můžete jak v Praze, tak v okolí Prahy, např. v Berouně.

CLEAN BEATS

Praha, JAGUAR Music Club, 18.02.2011

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: