Lineup.cz - Tiskové zprávy - Broken Beats- novou klubovou sezónu v "nové" Továrně odstartuje Pixie

Broken Beats- novou klubovou sezónu v "nové" Továrně odstartuje Pixie

22.9.2010
Mára
Broken Beats- novou klubovou sezónu v "nové" Továrně odstartuje Pixie

Hudební klub Továrna Jilemnice prošel během prázdnin nejrozsáhlejší rekonstrukcí ve své více než osmileté historii. Od zásadních změn jako je nové uspořádání klubu, oddělený cocktail bar, odstupňované sezení, až po příjemné detaily jako výrazně posílený zvukový systém, pohodlné kožené bílé a černé gauče či zrekonstruované WC, to vše je připraveno zpříjemnit zábavu v klubu.

V „novém“ zde budou probíhat i taneční party. K oblíbeným Broken Beats, které odstartují v pátek 24. 9. nocí, které bude kralovat DJ Pixie, se 29. 10. přidá i party patřící pravidelným rytmům Essential Beats s DJ Orbithem.

První party v nové sezoně zde bude již zmíněná akce Broken Beats. Vůbec poprvé v historii Továrny si budete moci vychutnat produkci na dvou scénách a v různých hudebních stylech. Nově vznikne malá stage i u nového odděleného cocktail baru (pokud se koncept osvědčí, bude druhá stage na většině parties). Hlavním hostem večera bude DJ Pixie a těšit se můžete i na pro Továrnu novou tvář, DJ Riche ze soundsystému Bass Beast crew.

 DJ Pixie se na Broken Beats představil již několikrát a vždy šlo o super mejdan se skvělou atmosférou. Jeho jméno je velmi úzce spojeno s pražským drum and bassovým soundsystémem T2B. Jak se stalo již pravidlem, přivádí Broken Beats za továrnický djský stůl vždy i nějaké nové hudební jméno. Nováčkem aktuální klubové noci bude DJ Rich, který je známý jako člen Bass Beast crew. Do této d´n´b partičky patří také např. MC Jacob nebo DJ Basstien, kteří společně od roku 2000 pořádají stylově zaměřené akce. DJ Rich se zaměřuje převážně na ragga jungle a old school jungle a další odnože stylu zlámaných beatů. Na hlavní scéně se dále představí dvojice libereckých DJs Tactical a Skuban, kteří jsou továrnickému publiku již dobře známí.

Zatímco hlavní podium bude patřit stylu d´n´b, na druhé malé scéně si přijdou na své i milovníci pravidelných beatů. Místo za djským pultem si budou během večera dělit královédvorský DJ Loud a hudební projekt Trancegate. Za projektem stojí Aleš Povr, který je vedle vlastní hudební produkce také zakladatelem klubové noci Broken Beats. V současnosti ho můžete slyšet hrát ve společném projektu s DJkou a producentkou Clarou Bailar, coby projekt The Clang. V Továrně Aleš zahraje své vlastní skladby i z jejich společného reportoáru. V případě, že se koncept druhé stage osvědčí, bude vždy hudební alternativou hlavního podia.

 Vstup na tuto již tradiční klubovou noc i nadále zůstává na 99 korunách.

Více informací:

www.bassbeast.cz

Pixie: http://www.myspace.com/pixiet2b; http://www.t2b.org

Trancegate: http://www.myspace.com/trancegatelive

http://www.idj.cz/theclang

Skuban: http://www.myspace.com/djskuban, http://www.northformation.com

www.tovarnaklub.cz

Hudební klub Továrna Jilemnice

Pátek, 24. 9. 2010

DJs – main stage: Pixie (T2b sound/Let it Roll), Rich (Bass Beast kru), Tactical, Skuban; second stage: Trancegate, Loud

Vstupné: 99,- Kč

Start: 21:00 hod., open: 20:00 hod.

http://www.facebook.com/event.php?eid=153240318024946&ref=ts

www.tovarnaklub.cz

 

 

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: