Lineup.cz - Recenze - XMAG #99 právě vychází

XMAG #99 právě vychází

28.3.2008
Tzésar
XMAG #99 právě vychází

Nový XMAG s titulkou z londýnského grafického studia Tomato, dlouholetého tvůrce image Underworld, je k dostání od 25.3.2008 s DVD přílohou Sensation White a 5 CD.

 

Titulka: Underworld

Design pochází přímo z londýnského design studia Tomato (www.tomato.co.uk), které založil Karl Hyde spolu s Johnem Warwickerem. Obsáhlý materiál o Underworld se tentokrát týká opravdového podsvětí nejspíš nejslavnější taneční kapely a je doplněn o grafiky a fotky Karla Hyda i Tomato, dlouholetého strůjce image Underworld.

DVD: Sensation

Sensation White se sice rozšířila do všech končin světa včetně Jižní Ameriky a Austrálie, největší sílu má ovšem stále ve svém rodišti - holandské Amsterdam Areně, kam nás toto dvd zanese. Můžete se těšit na záznam Sensation 2006 (stejný koncept jako byl v Praze v roce 2007), Megamix Sensation 2005 a DJe jako: David Guetta, Tiësto, Steve Angello, Ferry Corsten, Sander Kleinenberg a další. Na doplnění je tu ještě Trailer Sensation 2007/2008.

www.youtube.com/watch?v=c2mqmQvlLsM

Ke stažení: www.xmag.cz/download/sensationdvd.mpg

CD1: vyber si k dvd vhodné cd

Pokud nemáte taneční muziky pro davy dost, můžete si ještě vychytat limitované edice kompilací: Gabriel & Dresden – Sensation, Marco V – XMAG Mix, DJ San – Transmission a Angelo Mike – Creamfields.

CD2: SMASH mixed by Machine Funck

Abu a Nailer přináší nejen kvalitní směs electra, minimalu, dubstepu a breaků, ale i zvuk klubové noci SMASH! (aneb žádné s*aní), kterou Machine Funck pořádají s pravidelnou nepravidelností v pražském klubu Cross.

Náslech: www.xmag.cz/download/machinefunck.mp3

XMAG TOP 2007

Nová anketa časopisu XMAG doplňuje projekt Dance Music Awards o pohled ze strany lidí, kteří svou profesi rozvíjí na pozadí elektronické scény. Oslovili jsme zástupce z řad DJs, promotérů, fotografů, novinářů, designérů, producentů, bookingových agentů, produkčních, PR managerů, módních návrhářů, VJs a dalších převážně z Česka a Slovenska, ale došlo i na zahraniční subjekty. Dvacet kategorií přináší překvapivé výsledky.

XMAG TOP 2007: A vítězem je...

Tvyks, Chemical Brothers, Midi Lidi. V jakých kategoriích zvítězili neřekneme. Počkejte si. Nicméně velký materiál o každém z nich napoví, proč si to zaslouží.

XMAG TOP 2007: Dubstep CZ

Fenomén minulého roku? Dubstep. Nejvybasssssovanější styl současnosti? Dubstep. Na co tančí Lejla Abbasová? Dubstep. Kde vznikl tento článek? Na dubstepové párty, přímo v jámě lvové – v Crossu, kde se potkala česká dubstepová špička a nejlepší dubstepový DJ současnosti Mala.

XMAG TOP 2007: Hudba je krásná!

Manifest za krásu obalů alb aneb průvodce nejlepšími covery. Čekejte hodně barviček, malůvek, designové čistoty a víc než málo psychedelie. Dobrou zprávou jistě je, že za spoustou z nich se skrývaly nejdůležitější loňské hudební počiny. 

Fedde Le Grand

Proslavil se hitem Put Your Hands Up For Detroit, ale jedna z hlavních hvězd květnové Sensation White umí mnohem víc.

Diskuze: NEO-BRNO

Proč nové Brno alias NEO-BRNO nenudí, drží pospolu, není izolované, je kreativní, komunikuje přes Myspace a hlavně má skvělé výsledky? Diskutují stará garda i mladá krev.

Živý chat s Daft Punk

„'Žádný vtip, tentokrát budou kluci opravdu online.' Přesně v sedmnáct dvacet osm 27. listopadu jsem se pomocí super rychlé redakční lajny připojil a..."

Black Sun Empire vs. Morebeat

Co mají společného holandští d'n'b machři Black Sun Empire s jablunkovským projektem Morebeat? Více, než tušíte!

Dále:

DJ Tráva - od gramofonů k malbě / E-motional - nejúspěšnější minitrance očima Stepana Brucka / Studio producenta roku - Roman Rai / Umfeld.tv – Joachem Paap (Speedy J) a Scott Pagano u filmu / Moda – Here I am / K nadčasovosti elektronické hudby (a ku příležitosti smrti Karlheinz Stockhausena) / Recenze alb, kompilací a hromady singlů + DJ top 10 / atd.

XMAG vychází 25.3.2008. K dostání je v trafikách v ČR i SK nebo v shopu na www.xmag.cz

www.myspace.com/xmagmag

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Tzésar - Tomáš
Autor článku: Tzésar - Tomáš
redaktor
Redaktor rubrik Víkendová trojka, Jak udělat hit, můžete ho potkat i na mejdanech, jak roztáčí placky...

Diskuze: