Lineup.cz - Recenze - Pioneer DVJ Show 2009

Pioneer DVJ Show 2009

28.12.2008
Kalium
Pioneer DVJ Show 2009

  

U nás stále podceňovaný styl pobavení davu v clubech tzv. DVJ Show přichází v nadcházejícím roce. O novou formu atmosféry se postará skupina původem z Plzně vedená DJem Kaliem. Který se touto technologií zabývá již od roku 2005, kdy byl uveden firmou Pioneer revoluční model DVJ - X1.

 

 

Oficiální Promo PDF text ke stažení : Czech , English

O co vlastně jde?

Japonská společnost Pioneer sloučila dvě složky upoutání pozornosti. Klasický DJing který znáte běžně z klubů, kdy se DJ stará o hudební stránku večera a VJing (projekce podkresového obrazu). DVJ tedy zároveň stíhá míchat obraz, který je přesným odrazem hudby. Vše je plně synchronizováno. Vaše tělo tedy kromě zvuku vnímá i obraz, nikoliv jako doplněk, ale jako součást setu. Vše je ještě podpořené například živou kamerou v clubu, takže se vám může stát, že se na samotné projekci objevíte vy. Horkou novinkou ze zpráv Kalium DVJ Teamu je fakt, že si do svého kolektivu pozvali zpěvačku, která celému vystoupení dodá živý nádech. Ukázku z Kalium DVJ Proma pro rok 2009 můžete shlédnout níže.

Kalium DVJ Promo 2009

http://www.youtube.com/watch?v=JeGK4OMrJo4

DVJ Clip Test

http://www.youtube.com/watch?v=DwN_Ta04JvM&feature=related

 Oficiální Kalium DVJ Promo text :

 V součastné době disponujeme nejlepší dostupnou DVJ sestavou na trhu (SVM- 1000,DVJ-1000).

Za necelé tři roky se nám podařilo dát dohromady profesionální Team pracující s 2D a 3D grafikou. Celý tento kolektiv úzce spolupracuje s jedním z nejuznávanějších Světových VJů současnosti Alexem Van Oostromem (Holandsko), který například aktivně spolupracoval s Tiëstem, nebo se podílel na organizaci a vizuální podpoře Dutch DJ Awards, World DJ Championships.

Požadavky návštěvníků klubů se každým rokem zvyšují. Naším cílem je, kromě zvuku, pobavit i další lidský smysl a to zrak. Celkový dojem z energické Show ještě vylepšují  kamery,které publikum (tanečníka), v reálném čase, zapojí přímo do živého DVJ setu. Tím se stává večer dynamičtější.

Naši DVJ Show v nadcházejícím roce představíme například ve městech jako je Melbourne (Austrálie), Los Angeles, San Francisco, (USA), Toronto (Kanada), nebo Amsterdam, Brusel (Evropa).

Kalium DVJ World Tour 09 bude monitorováno několika zahraničními médii. Z vybraných akcí sestříháme pro kluby zajímavé video-reporty s 3D prvky, které umístíme na partnerské portály. Následně zařadíme záběry do připravovaného DVD, které vyjde v průběhu roku 2009. Jedná se o jednu z forem, jak se váš klub může celosvětově o něco více zviditelnit.

Pokrok nelze zastavit, jedinou možností je přizpůsobit se.

www.djkalium.cz

 

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Pavel Kacerle - Kalium
Autor článku: Pavel Kacerle - Kalium

Diskuze: