Lineup.cz - DJ Sety - Afterparty se Studiem 54

Afterparty se Studiem 54

18.3.2010
Mára
Afterparty se Studiem 54

Studio 54 Vás zve na "69" afterparty v sobotu 20.3. a na pravidelnou nedělní afterparty 21.3. s Peetem, Yanem Darkem, Pacem, Adlet, Ronnym, Raffaelem De La Rue a spoustou dalších!!!

Studio 54 zve všechny tancechtivé clubbery na sobotní official afterparty po rezidentní noci tohoto afterklubu s názvem "69", která proběhne v pátek v  pražském klubu Prdel a na pravidelnou nedělní afterparty 21.3. s Peetem, Pacem, Raffaelem De La Rue a Marthy Fishem!Vyrážíte za večerní zábavou do víru velkoměsta i tento víkend a již teď tušíte, že Vám nebude stačit hudební nadílka ve vašem oblíbeném klubu a budete si tak protáhnout vaší noční jízdu na jedné z víkendových  afterparties ve Studiu 54?

Pokud ano, věřte, že Vás tento pražský afterklub nezklame ani tentokrát!

Na sobotním programu je oficiální afterparty po druhém pokračování rezidentní noci "69", která proběhne v pražském klubu Prdel a na které vystoupí přední rezidenti tohoto afterklubu v čele s Enricem, Adlet a Ronnym, které bude supportovat dj Thonic.

Na oficiální after ve Studiu 54 se můžete těšit na sestavu dj´s, které bude vévodit houseová diva Adlet, oblíbený Ronny a charismatický Yan Dark, které za mixážním pultem vystřídá Rudoff a o pořádný rozjezd se od 4 hodin postará dj L´Sada.

Nedělním ránem a dopolednem Vás provede formace dj´s, ve které nebude chybět člen populární djské dvojice známé především díky své noci Dirty Dancing dj Peet, dále své kotouče roztočí nezkrotný bavič Paco, newcommer Rafael de La Rue a dynamický Marty Fish.

O start celé afterparty se již ve 4 hodiny postará openning setem dj Billy Bright a můžete si být jisti, že Vás patřičně rozehřeje a roztancuje.

Pokud nebudete mít i po skončení afterparties dost, můžete si váš mejdan prodloužit v naší non-stop kavárně s hernou, která se nachází v horních prostorách klubu!

Skvělá hudba, parádní atmosféra a kvalitní hudební zážitek v podobě setů předních rezidentních dj´s Studia 54 - to jsou afterparties předposledního březnového víkendu ve Studiu!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Více informací na www.studio54.cz

 

 

Populární články:
Další články autora:

Tour de Bar 3 - ČEZ Aréna, Pardubice

V pátek se v ČEZ Aréně utkaly nejlepší bary z Pardubic a Hradce Králové ...

LayDee Jane a Ladida - Gimlet Music Bar, Pardubice

V sobotu nás čekala druhá část oslav 3. narozenin Gimletu a na tomto mejdanu nám za ...

Polštářová bitva - Zámek Choltice

V sobotu se na Zámku konala "Polštářová bitva" na kterou byla připravena pořádná ...

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

Dubnová dámská jízda měla podtitul "Vězeňská" a tak na dámy čekaly drsné ...

Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

V sobotu jsem poprvé zavítal do clubu NEON partyplace, který naleznete v Hradci Králové ...

Přečtěte si také:
Autor:
Marek Jablonovský - Mára
Autor článku: Marek Jablonovský - Mára
šéfredaktor
Šéfredaktor, fotograf...

Diskuze: